Меню
Кошик

Наручники, бандажі, фіксатори, кайдани

Бавовняна мотузка для бондажа. Не потребує додаткової обробки, перед використанням. Кінчики мотузок прошиті, так як вузли на кінцях, часто тиснуть на тіло при використанні. Бавовняні мотузки Feral Feelings дуже м'які і підходять для усіх видів бондажа, але не рекомендуються для великих навантажень, ..
350грн.
Хлопковая веревка для бондажа. Не требует дополнительной обработки, перед использованием. Кончики веревок прошиты, так как узлы на концах, часто давят на тело при использовании. Хлопковые веревки Feral Feelings очень мягкие и подходят для всех видов бондажа, но не рекомендуются для больших нагрузок,..
350грн.
Бавовняна мотузка для бондажа. Не потребує додаткової обробки, перед використанням. Кінчики мотузок прошиті, так як вузли на кінцях, часто тиснуть на тіло при використанні. Бавовняні мотузки Feral Feelings дуже м'які і підходять для усіх видів бондажа, але не рекомендуються для великих навантажень, ..
350грн.
Джутова мотузка для шібарі. Мотузка пройшла відповідну обробку (прання, фарбування, обпалювання, просочення маслом). Чистота і якість джуту дозволяє користуватися цією мотузкою без додаткової обробки, перед використанням. Не лякайтеся, якщо вона здасться вам трохи колючою, після першого застосування..
350грн.
Забезпечити ідеальну фіксацію без складних та громіздких споруд? Легко! Достатньо купити хрестовину Leather Fixer - конектор із натуральної щільної шкіри, який дозволить надійно, але при цьому гнучко зафіксувати руки та ноги. Забезпечити ідеальну фіксацію без складних та громіздких споруд? Легко! До..
335грн.
Бондажный набор для фиксации незаменим для тех, кто в Теме, а также для пар, которые хотят внести разнообразие в свою интимную жизнь. Гибкая лента средней жесткости (не эластичная), крепится на шее, по типу ошейника. Прямой линией бондаж опускается вниз, чтобы зафиксировать руки партнера за спиной. ..
400грн.
Бондаж – одно из основных направлений в БДСМ. Хороший Сабмисив – это зафиксированный Сабмиссив. Достаточной фиксации можно достигнуть с набором Straight Line. Изготовлен из прочных ремней, удобно фиксирующихся на запястьях и щиколотках. Бондаж – одно из основных направлений в БДСМ. Хороший Сабмисив ..
400грн.
Дві м'які фіксуючі стрічки для рук Bijoux Indiscrets Silky Sensual Handcuffs приховують стільки задоволень ... Стрічки-наручники стануть вашим улюбленим аксесуаром для ігор у ліжку. Для фіксації просто протягніть край стрічки в петлю. Стрічки для зв'язування можуть бути міцними наручниками, які оточ..
330грн.
Класичні кайдани з м'якої натуральної шкіри з'єднані між собою металевим кільцем та двома карабінами, виконані в універсальному розмірі. Ширина 3 см; Країна походження України; Колір чорний; Довжина 24 см; Матеріал натуральна шкіра; Класичні кайдани з м'якої натуральної шкіри з'єднані між собою мета..
520грн.
Класичні кайдани з м'якої натуральної шкіри з'єднані між собою металевим кільцем та двома карабінами, виконані в універсальному розмірі. Ширина 3 см; Країна походження України; Колір червоний; Довжина 24 см; Матеріал натуральна шкіра; Класичні кайдани з м'якої натуральної шкіри з'єднані між собою ме..
520грн.
Чорні наручники із металевими заклепками. Виготовлені вручну з італійської шкіри найвищої якості. Міцні та м'які, легко обмежать рухи Вашого партнера не завдавши йому дискомфорту. Допоможуть досягти ефекту повного підпорядкування, тому що можна легко з'єднати їх з кайданами або повідцем. Чорні наруч..
650грн.
Браслет-наручники виготовлений із натуральної італійської шкіри. Застібка виконана у вигляді двох кнопок. Наручники виглядають простими та витонченими, але у використанні дуже міцні та зручні. Їхня особливість у тому, що на них немає звичних карабінів та кілець, вони фіксують руки без можливості роз..
230грн.
Показано з 1 по 12 із 63 (6 сторінок)