Меню
Кошик

Різне

Прочная стеклянная анальная пробка с прикрепленным к ней черным хвостом из искусственного меха. Добавьте перчика в Ваши интимные отношения! Длина пробки 12 см, диаметр 2,1 - 3,8 см. Длина хвоста 28 см. Материал Стекло / Акрил. Прочная стеклянная анальная пробка с прикрепленным к ней черным хвостом и..
800грн.
Бавовняна мотузка для бондажа. Не потребує додаткової обробки, перед використанням. Кінчики мотузок прошиті, так як вузли на кінцях, часто тиснуть на тіло при використанні. Бавовняні мотузки Feral Feelings дуже м'які і підходять для усіх видів бондажа, але не рекомендуються для великих навантажень, ..
350грн.
Хлопковая веревка для бондажа. Не требует дополнительной обработки, перед использованием. Кончики веревок прошиты, так как узлы на концах, часто давят на тело при использовании. Хлопковые веревки Feral Feelings очень мягкие и подходят для всех видов бондажа, но не рекомендуются для больших нагрузок,..
350грн.
Оригінальні шкіряні гартери Art of Sex - Claire у стилі Лари Крофт, які підкреслюють плавні вигини Вашого тіла. Тепер зробити акцент на талії та стегнах ще простіше. Комфортні гартери, м’які на дотик та легко регулюються при необхідності. Матеріал: натуральна шкіра Оригінальні шкіряні гартери Art of..
830грн.
Гартери для панчіх із натуральної шкіри Art of Sex — Paula (2 шт.) — Гартери на ногу виготовлені з натуральної шкіри та декоровані металевими сердечками. Гартери — універсальний аксесуар, який здатен створити пам’ятний акцент у будь-якому образі: повсякденному, урочистому або демонстративно відверто..
460грн.
Сексуальні гартери на ногу Kristina, натуральна шкіра (2шт) – гартери з натуральної шкіри, неймовірно комфортні та привабливі. Гарні та сексуальні гартери впишуться у будь-який образ, роблячи його гарячим та провокаційним. Гартер можна поєднувати зі спідницями та сукнями у повсякденних образах або к..
550грн.
Предлагаем купить гартеры Feral Feelings - Belt Briefs черные — уникальный аксессуар, который одновременно послужит функциональной деталью при бондаже благодаря функциональным кольцам. Дополните свой бдсм-гардероб красивым и полезным украшением из натуральной кожи! Подходит для большинства размеров...
970грн.
Бавовняна мотузка для бондажа. Не потребує додаткової обробки, перед використанням. Кінчики мотузок прошиті, так як вузли на кінцях, часто тиснуть на тіло при використанні. Бавовняні мотузки Feral Feelings дуже м'які і підходять для усіх видів бондажа, але не рекомендуються для великих навантажень, ..
350грн.
Джутова мотузка для шібарі. Мотузка пройшла відповідну обробку (прання, фарбування, обпалювання, просочення маслом). Чистота і якість джуту дозволяє користуватися цією мотузкою без додаткової обробки, перед використанням. Не лякайтеся, якщо вона здасться вам трохи колючою, після першого застосування..
350грн.
Металлические зажимы для сосков серебристого цвета с цепочкой. Для комфортного использования, зажимы снабжены мягкими прорезиненными накладками черного цвета. Степень сжатия регулируется удобным механизмом. Используются как атрибут БДСМ. Длина цепочки - 42 см. Вес 45 грамм Металлические зажимы для с..
520грн.
Забезпечити ідеальну фіксацію без складних та громіздких споруд? Легко! Достатньо купити хрестовину Leather Fixer - конектор із натуральної щільної шкіри, який дозволить надійно, але при цьому гнучко зафіксувати руки та ноги. Забезпечити ідеальну фіксацію без складних та громіздких споруд? Легко! До..
335грн.
Предлагаем купить маску кошки короткую Feral Feelings - Kitten Mask черную — небольшой аксессуар, который мгновенно добавит сексапил в любой образ. Маска из качественной натуральной кожи, приятная на ощупь и хорошо держится на лице. Небольшая аккуратная маска кошки с маленькими ушками и серебристой ..
650грн.
Показано з 1 по 12 із 45 (4 сторінок)