Меню
Кошик

Масажні олії та свічки

Задійте органи чуття по-максимуму! Пропонуємо купити лубрикант на водній основі Swiss Navy 4 in 1 Straw-Kiwi Pleasures із чотирма ефектами. По-перше, ефект довгого ковзання. По-друге, легкий ефект, що розігріває. По-третє, прекрасний солодкий смак Straw-Kiwi Pleasures та аромат. І, по-четверте, можл..
460грн.
Задійте органи чуття по-максимуму! Пропонуємо купити лубрикант на водній основі Swiss Navy 4 in 1 Wild Passion Fruit із чотирма ефектами. По-перше, ефект довгого ковзання. По-друге, легкий ефект, що розігріває. По-третє, чудовий солодкий смак Wild Passion Fruit та аромат. І, по-четверте, можливість ..
460грн.
Запаліть свічку Plaisirs Secrets Mojito (80 мл), і вона перетвориться на ароматну олію для масажу. До складу олії входять ароматичні композиції, створені французькими парфумерами. Керамічна баночка найкращим способом зберігає аромати, захищаючи від сторонніх запахів, а зручний носик спрощує використ..
670грн.
Створіть атмосферу романтичного дотику. Засвітіть свічку, і наповніть кімнату збуджуючим запахом афродизіаків. Погасіть полум'я, потім нанесіть теплу (але не гарячу) олію на тіло масажними рухами і відчуття блаженства вам забезпечене. Два в одному: ароматизована свічка та масажна олія. Об'єм - 30 м..
300грн.
Масажна свічка у вигляді серця Plaisirs Secrets Chocolate (35 мл) з збуджуючим ароматом буде не лише чудовим доповненням до романтичного вечора, але й подарує усі можливості для еротичного масажу. Масажна свічка при нагріванні перетворюється на якісне масажне масло, яке легко втирається, зволожує і ..
240грн.
Масажна свічка у вигляді серця Plaisirs Secrets Coconut (35 мл) з збуджуючим ароматом буде не лише чудовим доповненням до романтичного вечора, але й подарує усі можливості для еротичного масажу. Масажна свічка при нагріванні перетворюється на якісне масажне масло, яке легко втирається, зволожує і на..
240грн.
Масажна свічка у вигляді серця Plaisirs Secrets Exotic Fruits (35 мл) з збуджуючим ароматом буде не лише чудовим доповненням до романтичного вечора, але й подарує усі можливості для еротичного масажу. Масажна свічка при нагріванні перетворюється на якісне масажне масло, яке легко втирається, зволожу..
240грн.
Масажна свічка у вигляді серця Plaisirs Secrets Mojito (35 мл) з збуджуючим ароматом буде не лише чудовим доповненням до романтичного вечора, але й подарує усі можливості для еротичного масажу. Масажна свічка при нагріванні перетворюється на якісне масажне масло, яке легко втирається, зволожує і над..
240грн.
Масажна свічка у вигляді серця Plaisirs Secrets Peach (35 мл) з збуджуючим ароматом буде не лише чудовим доповненням до романтичного вечора, але й подарує усі можливості для еротичного масажу. Масажна свічка при нагріванні перетворюється на якісне масажне масло, яке легко втирається, зволожує і нада..
240грн.
Масажна свічка у вигляді серця Plaisirs Secrets Strawberry (35 мл) з збуджуючим ароматом буде не лише чудовим доповненням до романтичного вечора, але й подарує усі можливості для еротичного масажу. Масажна свічка при нагріванні перетворюється на якісне масажне масло, яке легко втирається, зволожує і..
240грн.
Масажна свічка у вигляді серця Plaisirs Secrets Vanilla (35 мл) з збуджуючим ароматом буде не лише чудовим доповненням до романтичного вечора, але й подарує усі можливості для еротичного масажу. Масажна свічка при нагріванні перетворюється на якісне масажне масло, яке легко втирається, зволожує і на..
240грн.
Универсальный лубрикант на силиконовой основе. Прекрасно подходит как для полового акта, так и для эротического массажа. Не используйте с силиконовыми игрушками. Подходит и для анального, и для классического полового акта. Использование лубриканта позволит избежать неприятных или болевых ощущений, п..
250грн.
Показано з 1 по 12 із 32 (3 сторінок)