Меню
Кошик

Смарт іграшки

Побалуйте себе девайсом, який точно знає, як привести до шаленої кульмінації, купіть вакуумний вагінально-кліторальний стимулятор Magic Motion Bobi Red. Гнучкий девайс з бархатистого силікону, з двома незалежними двигунами, здатний ніжно смоктати клітор і стимулювати точку G в безкінечному поєднанні..
2440грн.
Більше жодних обмежень у грі! Пропонуємо купити вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Curvy 1+ Rose Red з досконалою технологією Air Pulse, яка поєднує повітряну стимуляцію та хвильову пульсацію з вібрацією. Повністю водонепроникний, він дозволяє грати соло, передавати управління партнеру, де ..
2480грн.
Ідеальний вібратор із вакуумом знайдено! Щоб отримати максимум задоволення, потрібно купити вакуумний смарт вібратор Satisfyer Sunray, 4 положення стовбура. Він чудово посмоктує клітор так, як ти любиш (ніжно чи гарячіше), вібрує та стимулює точку G, повністю підлаштовується під твої особливості зав..
2800грн.
Стильний, ніжний та дуже потужний! Пропонуємо купити смарт-вібратор з подвійним відростком Satisfyer Double Flex, оснащений трьома моторами для максимального задоволення. Зручно управляється зі смартфоном, при цьому може працювати і без додатка. Без смартфона двигуни працюють синхронно в 10 режимах ..
2450грн.
Цей гарячий малюк зведе з розуму будь-кого! Пропонуємо купити смарт вібратор кролик з підігрівом Satisfyer Hot Bunny з гнучким відростком та безліччю цікавих функцій при підключенні до програми Satisfyer Connect. У програмі ви зможете створювати власні режими вібрації, передавати управління, насолод..
2250грн.
Витончена, стилізована під полуничку секс-іграшка, яка принесе естетичне і фізичне задоволення, подружиться з твоїм смартфоном і допоможе максимально розкрити твою чуттєвість - це реальність! Потрібно тільки придбати смарт-віброяйце Magic Motion Sundae Red і насолоджуватися. 10 вбудованих режимів ві..
1780грн.
Пропонуємо придбати віброяйце Magic Vini, яке при всій своїй зовнішній простоті відкриває дійсно широкий простір для еротичних фантазій! Керуйте ним голосом і вручну, грайте, підключайте улюблену музику і відчувайте його вібрації всередині себе, віддайте все керування партнеру та просто насолоджуйте..
1890грн.
Акуратний, але чутливий масаж простати, яким можна управляти за допомогою смартфона — те, що ви отримаєте, якщо вирішите купити смарт-масажер простати Magic Motion Soltice. Вигнута форма та гнучка ніжка забезпечують комфорт введення та використання, а 7 віброрежимів дозволяють вибрати відповідний. К..
1950грн.
Пропонуємо купити тренажер Кегеля Magic Motion Kegel Rejuve - чудовий пристрій для тренувань м'язів тазового дна, які будуть не тільки ефективні, але й принесуть вам чимало приємних моментів завдяки ніжній низькочастотній вібрації тренажера, а також симпатичному додатку, заняття в якому нагадують ці..
2470грн.
Отримуйте задоволення в будь-який час і будь-де! Пропонуємо купити смартвібратор у трусики Magic Motion Nyx — суперпотужний стимулятор клітора з продуманим дизайном та під’єднанням до смартфона. Особлива форма дає змогу розмістити вібратор у трусиках максимально комфортно та надійно, а спеціальна оп..
2450грн.
Вибратор розового цвета, выполненный в элегантном дизайне из высококачественного силикона с бархатистой поверхностью. Имеет гладкий, слегка загнутый ствол для оптимального воздействия на точку 'G' и клиторный отросток. Игрушка обладает 12 вариантами вибрации, которые регулируются кнопками в основани..
2190грн.
Пропонуємо купити ерекційне віброкільце Satisfyer Strong One - щільне силіконове кільце з потужною вібрацією, яким можна керувати зі смартфона і навіть віддавати управління своєму партнеру, де б він не знаходився! Кільце забезпечить довгу та вражаючу ерекцію, а функція вібрації додасть нових відчутт..
1700грн.
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)