Меню
Кошик

Для точки G

Вибратор Pretty Love Algernon Stimulator создан стимулировать две самые эрогенные зоны женщины. Игрушка станет отличным решением для секс-игр в паре. Вибратор Pretty Love Algernon сделан из силикона, который не содержит фталаты и другие вредные вещества. Небольшое изделие направленно одновременно ст..
2800грн.
Візьміть під контроль своє задоволення з універсальним 30-функціональним вібратором-кроликом, який може похвалитися витонченим і елегантним дизайном за чудовою ціною. Подвійна кліторальна та вагінальна стимуляція стає легкою завдяки гладкій силіконовій поверхні, контури якої стимулюють ваші точки за..
820грн.
Елегантний багатофункціональний вібратор, виконаний в яскравому фіолетовому кольорі з високоякісного гіпоалергенного силікону, ніжного та оксамитового на дотик. Іграшка має анатомічно вигнутий, абсолютно гладкий стовбур з масивною головкою для оптимальної стимуляції точки "G" та кліторальний відрост..
950грн.
Ультра потужний вібратор Baile Pretty Love Freda - це ідеальне поєднання дизайну та приголомшливої функціональності. Кліторальний стимулятор у вигляді зайчика з вушками ніжно масажує найерогеннішу зону жіночого тіла. Вібратор виконаний з найніжнішого силікону, що забезпечує найреалістичніші відчуття..
1180грн.
Елегантний багатофункціональний вібратор, виконаний в яскравому фіолетовому кольорі з високоякісного гіпоалергенного силікону, ніжного та оксамитового на дотик. Іграшка має прямий, абсолютно гладкий стовбур з масивною зігнутою головкою для оптимальної стимуляції точки "G" та класичний кліторний відр..
980грн.
Рожевий вібратор із високоякісного матеріалу з шовковистою поверхнею. Має гладкий стовбур і збільшену загнуту головку для чуттєвішого масажу точки 'G'. Іграшка має потужний моторчик і 30 варіантів вібрації, які регулюються на вбудованому пульті управління. Довжина – 18,2 см, діаметр – 3,1 см. Pretty..
700грн.
Унікальний вібратор із петелькою тепер на акумуляторах! Купити вібратор-кролик Adrien Lastic Ares 2.0 з петелькою для пальця, що перезаряджається - ідеальне рішення, якщо ви цінуєте одночасну стимуляцію клітора і точки G і любите поекспериментувати в парі. Він чудово підійде і для соло використання,..
2300грн.
Стильний вібратор з додатковим відростком для стимуляції клітора. Зроблений з приємного на дотик, гіпоалергенного силікону. Має гладкий вигнутий стовбур, який дає можливість впливати на точку "G". 12 режимами вібрації легко управляти за допомогою вбудованого контролера. Довжина - 21,5 см, діаметр - ..
1930грн.
Вібратор Pretty Love Elmer - вигнутий вібратор зі скошеною головкою для прямої стимуляції точки G та c кліторальним відростком. Два моторчики, розташовані у верхній частині вібратора, і в кліторальному відростку дозволяють насолодитися повною мірою 12 програмами стимуляції. Має 12 режимів вібрації т..
2060грн.
Вібратор Pretty Love Elmer - вигнутий вібратор зі скошеною головкою для прямої стимуляції точки G та c кліторальним відростком. Два моторчики, розташовані у верхній частині вібратора, і в кліторальному відростку дозволяють насолодитися повною мірою 12 програмами стимуляції. Має 12 режимів вібрації т..
2060грн.
Стильний вібратор з додатковим відростком з вушками для стимуляції клітора. Зроблений з приємного на дотик, гіпоалергенного силікону. Має гладкий вигнутий стовбур, який дає можливість впливати на точку "G". 12 режимами вібрації легко управляти за допомогою вбудованого контролера. Довжина - 21,5 см, ..
1930грн.
Вібратор Pretty Love Hot Rabbit – вигнутий вібратор зі скошеною головкою для прямої стимуляції точки G та кліторальним відростком з вушками. Два моторчики, розташовані у верхній частині вібратора, і в кліторальному відростку дозволяють насолодитися повною мірою 7 програмами стимуляції. Має 7 режимів..
2080грн.
Показано з 1 по 12 із 37 (4 сторінок)