Меню
Кошик

Hi-tech вибратори

Вибратор Pretty Love Algernon Stimulator создан стимулировать две самые эрогенные зоны женщины. Игрушка станет отличным решением для секс-игр в паре. Вибратор Pretty Love Algernon сделан из силикона, который не содержит фталаты и другие вредные вещества. Небольшое изделие направленно одновременно ст..
2800грн.
Вібромасажер Pretty Love Arthur - просто вражає своєю неповторною формою, вираженою в плавних вигинах і додатковому відростку для ніжної стимуляції клітора, що дозволяє жінці випробувати цілий спектр непередавано пекучих, пікантних відчуттів. Така форма дозволяє масажеру неймовірно активно впливати ..
1050грн.
Розкішний вібростимулятор в ергономічному дизайні та пастельних кольорах. Виготовлений з високоякісного оксамитового силікону та міцного пластику. Оснащений збільшеною вигнутою головкою для оптимальної стимуляції точки "G" та кліторальним відростком з гнучким язичком для чуттєвої стимуляції. Функціо..
700грн.
Візьміть під контроль своє задоволення з універсальним 30-функціональним вібратором-кроликом, який може похвалитися витонченим і елегантним дизайном за чудовою ціною. Подвійна кліторальна та вагінальна стимуляція стає легкою завдяки гладкій силіконовій поверхні, контури якої стимулюють ваші точки за..
820грн.
Елегантний багатофункціональний вібратор, виконаний в яскравому фіолетовому кольорі з високоякісного гіпоалергенного силікону, ніжного та оксамитового на дотик. Іграшка має анатомічно вигнутий, абсолютно гладкий стовбур з масивною головкою для оптимальної стимуляції точки "G" та кліторальний відрост..
950грн.
Розкішний вібростимулятор в ергономічному дизайні та пастельних кольорах. Виготовлений з високоякісного оксамитового силікону та міцного пластику. Девайс реалістичного вигляду, оснащений збільшеною вигнутою головкою для оптимальної стимуляції точки "G", рельєфним стовбуром та кліторальним відростком..
750грн.
Ультра потужний вібратор Baile Pretty Love Freda - це ідеальне поєднання дизайну та приголомшливої функціональності. Кліторальний стимулятор у вигляді зайчика з вушками ніжно масажує найерогеннішу зону жіночого тіла. Вібратор виконаний з найніжнішого силікону, що забезпечує найреалістичніші відчуття..
1180грн.
Стильний вібратор із додатковим відростком для стимуляції клітора. Створений у фіолетовому кольорі із приємного на дотик, гіпоалергенного силікону. Має ствол з плавним вигином і стимулюючим рельєфом, який дає можливість впливати на точку 'G'. 30 режимами вібрації легко керувати за допомогою вбудован..
820грн.
Фолетовий вібратор має злегка нахилений стовбур із реалістичною грибоподібною головкою, під якою знаходиться хвилястий рельєф. Збоку розташований еластичний кліторальний стимулятор, схожий на язичок. Гаджет підтримує цілих 30 програм вібрації та пульсації. Для живлення необхідні 2 батареї типу ААА. ..
820грн.
Елегантний багатофункціональний вібратор, виконаний в яскравому фіолетовому кольорі з високоякісного гіпоалергенного силікону, ніжного та оксамитового на дотик. Іграшка має прямий, абсолютно гладкий стовбур з масивною зігнутою головкою для оптимальної стимуляції точки "G" та класичний кліторний відр..
980грн.
Pretty Love Snappy - ідеальне поєднання дизайну та приголомшливої функціональності. Вібратор зі стимулятором клітора виготовлений з найніжнішого силікону, що забезпечує найреалістичніші відчуття та незабутнє задоволення, а 30 режимів різноманітної вібрації подарують вам неймовірну насолоду! Колір фі..
820грн.
Рожевий вібратор із високоякісного матеріалу з шовковистою поверхнею. Має гладкий стовбур і збільшену загнуту головку для чуттєвішого масажу точки 'G'. Іграшка має потужний моторчик і 30 варіантів вібрації, які регулюються на вбудованому пульті управління. Довжина – 18,2 см, діаметр – 3,1 см. Pretty..
700грн.
Показано з 1 по 12 із 43 (4 сторінок)